Novinky

Kongres IBU: Vlastimil Jakeš zvolen do Technické komise

8.9.2014 | tjh

Od pátku do neděle hostil rakouský St. Wolfgang 11. kongres Mezinárodní biatlonové unie. Co z vrcholného setkání vzešlo především? Post prezidenta IBU uhájil Anders Besseberg z Norska. Novým prvním viceprezidentem je bývalý slavný ruský závodník Viktor Majgurov. Mistrovství světa v roce 2019 bude hostit švédský Oestersund. Českou stopu na Kongresu...

Vítězové „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2014“

8.9.2014 | VV

   V termínu 5.-6. 9. 2014 proběhlo II.kolo SCM cupu v biatlonu na KL ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Toto bylo finálním závodem, započítávaným do seriálu „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2014“ pro sportovce SCM a ve sledování.

   Společně s tímto závodem byly do seriálu zařazeny závody MČR v biatlonu na horských...

České kandidatury pro 11. kongres IBU

4.9.2014 | tjh

S jasnou vizí odjela česká výprava na volební 11. kongres Mezinárodní biatlonové unie, který bude ve dnech 5. a 6. září hostit rakouský St. Wolfgang. Jedno z center Solné komory nahradilo původního pořadatele 11. kongresu, kterým mělo být hlavní město Ukrajiny Kyjev.

 

O co bude česká výprava na břehu...

Zkoušky trenérů biatlonu II. třídy - přihlášky

3.9.2014 |

Příští rok proběhnou zkoušky trenérů biatlonu II. třídy. Součástí je i praxe, kterou je nutné zorganizovat individuálně. Z tohoto důvodu je nutné zaslat přihlášky na zkoušky do konce září 2014 na adresu: mspacova@gmail.com.

Přihláška na výše uvedené zkoušky se týká pouze frekventantů školení II. třídy trenéra biatlonu a případně trenérů biatlonu III. třídy...

Nádherná biatlonová show v Letohradě i na ČT Sport!

1.9.2014 | tjh

Mnoho tisícovek diváků si našlo cestu na Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, které ve dnech 30. a 31. srpna hostil letohradský areál Šedivský lom.

 

 

A kdo přišel, nelitoval. Čeští biatlonisté...

Stíhací závody ovládli Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec

31.8.2014 | tjh

Elitní čeští biatlonisté Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec se stali vítězi Českého šampionátu v biatlonu na kolečkových lyžích, který v neděli vyvrcholil v Letohradě.

 

 

V kategorii žen doběhla na druhém místě...

Šampióny ve sprintu Veronika Vítková a Michal Šlesingr

30.8.2014 | tjh

Veronika Vítková a Michal Šlesingr se stali vítězi závodů ve sprintu na mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích v Letohradě.

 

 

V příjemné atmosféře a před zraky více než tisícovky...

Doprovodný program pro sobotní odpoledne na MČR v biatlonu v Letohradě

29.8.2014 | VJ

Jak už jsme avizovali, kvalitní sportovní program tohoto víkendu doplní i sportovně kulturní odpoledne pro diváky.

V 16.30 začíná „3D Fitness CUP“, kde si rodinné týmy (3 členné, minimálně jeden člen do 15ti let, ne vždy musí absolvovat disciplínu všichni členové) mohou vyzkoušet více či méně tradiční disciplíny, jejichž splnění jim ohodnotí VIP osobnosti...